Az úgy kezdődött, hogy költöztünk, és én nagyon-nagyon ki szerettem volna próbálni az új sütőt. Meg még soha nem sütöttem kuglófot. Úgyhogy a lakásavató süti ez a minden jóval telepakolt finomság lett.
Ezek a fantasztikus elnevezések a fehér és a piros szálacskás fedőlakkokat takarják.
Az előző három lakk ebben a bejegyzésben került bemutatásra, most akkor nézzük a kollekció megmaradt két tagját.
Nagyon megszenvedtem a dologgal, mert folyamatosan-mindig belenyúltam, vagy az alap lakkozásba, vagy pedig a fedőlakkokba.
Bevallom hősiesen, nekem bizony nem sikerült elsőre feltennem ezeket a vizes matricákat a mellékelt útmutató alapján. Úgyhogy most magamból kiindulva, és ezzel elindítva egy új rovatot a blogon, készítettem hozzá egy step by step bejegyzést.
Ezek a fantasztikus elnevezések a kék, a fekete-fehér és a zöld szálacskás fedőlakkokat takarják.
Ahogy a Moyra Holo kollekcióját, a Flormarnak ezt a trendkiadását is két részletben fogom bemutatni.
Nagyon megszenvedtem a dologgal, mert folyamatosan-mindig belenyúltam, vagy az alap lakkozásba, vagy pedig a fedőlakkokba.
Születésnapomra kaptam sógornőmtől egy gyönyörűséges piros rúzst (meg egy isteni epres tusfürdőt), és ezen apropó kapcsán jött a gondolat, hogy bemutatnám a piros rúzsaimat. Ha már egyszer ennyire szeretem őket, és ennyi magabiztosságot adnak, amikor meg kell jelennem valahol.
Mikor megkaptam a Digital Divas konferencián az Avon Glow Bronzing Pearls tégelyecskét, egyből az ugrott be, hogy megvan nekem ennek a testvérkéje, és össze kéne őket hasonlítani. Úgyhogy íme.
A vizes matricákkal jobban boldogulok, de nagyon meg akarok tanulni szépen nyomdázni, így időről-időre előveszem a készletem, és nekiveselkedek a gyakorlásnak.
Arra már rájöttem, hogy nem minden lakk alkalmas nyomdázni, még akkor sem, ha alapból egy rétegben szépen fedne. Azt hiszem, meg kéne tanulnom vékony rétegekben lakkozni, akkor valószínűleg jobban tudnám, melyik lakk alkalmas nyomdázni, és melyik nem.